Node Promo Picker (7.x-1.8) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Remove
bs: Ukloni

en: Read more
bs: Čitaj dalje

en: Edit
bs: Izmjeni

en: edit
bs: izmijeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: No posts available.
bs: Nema dostupnih članaka.

en: Save changes
bs: Snimi promjene
