Node Promo Picker (7.x-1.8) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Remove
de: Entfernen

en: Read more
de: Weiterlesen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: edit
de: Bearbeiten

en: Save
de: Speichern

en: No posts available.
de: Keine Beiträge verfügbar.

en: Other
de: Weitere

en: reset
de: Zurücksetzen

en: Save changes
de: Änderungen speichern

en: New
de: Neu

en: Search for node
de: Suche nach Beiträgen
