Node Promo Picker (7.x-1.8) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Remove
eo: Forigu

en: Read more
eo: Legu pli

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: No posts available.
eo: Neniuj afiŝoj disponeblaj.

en: Other
eo: Alia

en: reset
eo: restarigi
