Node Promo Picker (7.x-1.8) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Remove
gu: લોપ

en: Read more
gu: આગળ વાંચો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Other
gu: અન્ય

en: Save changes
gu: સંપાદનો સાચવો
