Node Promo Picker (7.x-1.8) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Remove
it: Elimina

en: Read more
it: Leggi tutto

en: Edit
it: Modifica

en: Reset
it: Ripristina

en: edit
it: modifica

en: Save
it: Salva

en: No posts available.
it: Nessun contenuto disponibile.

en: Other
it: Altro

en: reset
it: ripristina

en: Save changes
it: Salva le modifiche

en: New
it: Nuovo
