Node Promo Picker (7.x-1.8) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Read more
pa: ਵਧੇਰੇ ਪੜ੍ਹੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Other
pa: ਹੋਰ
