Node Promo Picker (7.x-1.8) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Remove
ps: لركول

en: Read more
ps: نور ولولی

en: Edit
ps: سمون

en: Other
ps: نور

en: Save changes
ps: بدلونونه خوندي کول

en: New
ps: نوی
