Node Promo Picker (7.x-1.8) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Remove
ro: Elimină

en: Read more
ro: Citiţi mai departe

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: No posts available.
ro: Nu sunt articole disponibile.

en: Other
ro: Altele

en: Save changes
ro: Salvare schimbări

en: New
ro: Nou
