Node Promo Picker (7.x-1.9) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել
