Node Promo Picker (7.x-1.9) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Read more
is: Lesa meira

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: edit
is: breyta

en: Save
is: Vista

en: No posts available.
is: Engar færslur tiltækar.

en: reset
is: endurstilla

en: Save changes
is: Vista breytingar

en: New
is: Nýtt
