Node Promo Picker (7.x-1.9) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Remove
kk: Өшіру

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: No posts available.
kk: Қолжетімді жазба жоқ.

en: Other
kk: Басқа

en: reset
kk: қалпына келтіру/ысыру
