Node Promo Picker (7.x-1.9) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Remove
nn: Fjern

en: Read more
nn: Les meir

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre

en: Other
nn: Andre

en: reset
nn: sett til standardverdi

en: Save changes
nn: Lagre endringar
