Node Promo Picker (7.x-1.8) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Edit
am: አርትእ

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ
