Node Promo Picker (7.x-1.4) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Remove
az: Çıxart

en: Read more
az: Ətraflı

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Other
az: Digər

en: New
az: Yeni
