Node Promo Picker (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Remove
ca: Elimina

en: Read more
ca: Llegeix més

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: No posts available.
ca: No hi ha articles disponibles.

en: Other
ca: Altres

en: reset
ca: reinicia

en: Save changes
ca: Desa els canvis

en: New
ca: Nou

en: Search for node
ca: Cercar node
