Node Promo Picker (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Remove
he: הסרה

en: Read more
he: קראו עוד

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: No posts available.
he: אין פרסומים מתאימים

en: Other
he: אחר

en: reset
he: אתחול

en: Save changes
he: שמירת השינויים

en: New
he: חדש
