Node Promo Picker (7.x-1.6) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Other
ka: სხვა

en: Save changes
ka: ცვლილებების შენახვა

en: New
ka: ახალი
