Node Promo Picker (7.x-1.5) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Read more
ne: थप पढ्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: No posts available.
ne: कुनै प्रेषणहरू उपलब्ध छैन।

en: reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: New
ne: नयाँ
