Node Promo Picker (7.x-1.7) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Remove
pt: Remover

en: Read more
pt: Leia mais

en: Edit
pt: Editar

en: Reset
pt: Redefinir

en: edit
pt: editar

en: Save
pt: Salvar

en: No posts available.
pt: Não há posts.

en: Other
pt: Outros

en: reset
pt: restaurar

en: Save changes
pt: Salvar alterações

en: New
pt: Novo
