Node Promo Picker (7.x-1.4) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Remove
pt: Remover

en: Read more
pt: Ler mais

en: Edit
pt: Editar

en: Reset
pt: Reiniciar

en: edit
pt: editar

en: Save
pt: Guardar

en: No posts available.
pt: Nenhuma entrada disponível.

en: Other
pt: Outro

en: reset
pt: reiniciar

en: Save changes
pt: Guardar alterações

en: New
pt: Novo

en: Search for node
pt: Pesquisar nó

en: edit node
pt: editar nó
