Node recur (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Date
ca: Data

en: Sunday
ca: diumenge

en: Monday
ca: dilluns

en: Tuesday
ca: dimarts

en: Wednesday
ca: dimecres

en: Thursday
ca: dijous

en: Friday
ca: divendres

en: Saturday
ca: dissabte

en: 3 months
ca: 3 mesos

en: 6 months
ca: 6 mesos

en: 1 year
ca: 1 any

en: All day
ca: Tot el dia

en: Repeat
ca: Repeteix

en: Date field
ca: Camp data

en: Day(s)
ca: Dia(es)

en: Week(s)
ca: Setmana(es)

en: Month(s)
ca: Mes(os)

en: 1 month
ca: 1 mes

en: 1 week
ca: 1 setmana

en: Generate
ca: Genera

en: 2 weeks
ca: 2 setmanes

en: Days of the week
ca: Dies de la setmana
