Node recur (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (23 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Sunday
fr: Dimanche

en: Monday
fr: Lundi

en: Tuesday
fr: Mardi

en: Wednesday
fr: Mercredi

en: Thursday
fr: Jeudi

en: Friday
fr: Vendredi

en: Saturday
fr: Samedi

en: 3 months
fr: 3 mois

en: 6 months
fr: 6 mois

en: 1 year
fr: 1 an

en: All day
fr: Journée Entière

en: Repeat
fr: Répéter

en: Date field
fr: Champ date

en: Day(s)
fr: Jour(s)

en: Week(s)
fr: Semaine(s)

en: Month(s)
fr: Mois

en: 1 month
fr: 1 mois

en: 1 week
fr: 1 semaine

en: Generate
fr: Générer

en: 2 weeks
fr: 2 semaines

en: Days of the week
fr: Jours de la semaine

en: item | items
fr[0]: élément
fr[1]: éléments
