Node recur (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Date
gl: Data

en: Sunday
gl: Domingo

en: Monday
gl: Luns

en: Tuesday
gl: Martes

en: Wednesday
gl: Mércores

en: Thursday
gl: Xoves

en: Friday
gl: Venres

en: Saturday
gl: Sábado

en: All day
gl: Todo o día

en: Repeat
gl: Repetir

en: Date field
gl: Campo data

en: Day(s)
gl: Dia(s)

en: Week(s)
gl: Semana(s)

en: 1 week
gl: 1 semana

en: Generate
gl: Xerar

en: 2 weeks
gl: 2 semanas

en: item | items
gl[0]: artículo
gl[1]: artículos
