Node recur (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Date
hi: तारीख

en: Sunday
hi: रविवार

en: Monday
hi: सोमवार

en: Tuesday
hi: मंगलवार

en: Wednesday
hi: बुधवार

en: Thursday
hi: बृहस्पतिवार

en: Friday
hi: शुक्रवार

en: Saturday
hi: शनिवार

en: 3 months
hi: 3 महीने

en: 6 months
hi: 6 महीने

en: 1 year
hi: १ वर्ष

en: Repeat
hi: दोहराना

en: 1 week
hi: १ सप्ताह
