Node recur (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Date
lv: Datums

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: 3 months
lv: 3 mēneši

en: 6 months
lv: 6 mēneši

en: 1 year
lv: 1 gads

en: All day
lv: Visu dienu

en: Day(s)
lv: Diena(s)

en: Week(s)
lv: Nedēļa(s)

en: 1 week
lv: 1 nedēļa

en: 2 weeks
lv: 2 nedēļas

en: Days of the week
lv: Nedēļas dienas
