Node recur (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Date
mr: दिनांक

en: Sunday
mr: रवीवार

en: Monday
mr: सोमवार

en: Tuesday
mr: मंगळवार

en: Wednesday
mr: बुधवार

en: Thursday
mr: गुरुवार

en: Friday
mr: शुक्रवार

en: Saturday
mr: शनीवार

en: 3 months
mr: ३ महिने

en: 6 months
mr: ६ महिने

en: 1 year
mr: १ वर्ष
