Node recur (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Date
sv: Datum

en: Sunday
sv: söndag

en: Monday
sv: måndag

en: Tuesday
sv: tisdag

en: Wednesday
sv: onsdag

en: Thursday
sv: torsdag

en: Friday
sv: fredag

en: Saturday
sv: lördag

en: 1 year
sv: 1 år

en: All day
sv: Hela dagen

en: Repeat
sv: Upprepa

en: Date field
sv: Datumfält

en: Day(s)
sv: Dag(ar)

en: Week(s)
sv: Vecka(or)

en: Month(s)
sv: Månad(er)

en: 1 month
sv: 1 månad

en: 1 week
sv: 1 vecka

en: Generate
sv: Generera

en: 2 weeks
sv: 2 veckor

en: Days of the week
sv: Veckodagar

en: item | items
sv[0]: artikel
sv[1]: artiklar
