Node recur (7.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Sunday
bo: ཉི་མ

en: Monday
bo: ཟླ་བ

en: Tuesday
bo: མིག་དམར

en: Wednesday
bo: ལྷག་པ

en: Thursday
bo: ཕུར་བུ

en: Friday
bo: པ་སངས

en: Saturday
bo: སྤེན་པ

en: 1 year
bo: ལོ་ 1

en: 1 month
bo: ཟླ་བ་གཅིག

en: 1 week
bo: གཟའ་འཁོར་ 1
