Node recur (7.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Sunday
el: Κυριακή

en: Monday
el: Δευτέρα

en: Tuesday
el: Τρίτη

en: Wednesday
el: Τετάρτη

en: Thursday
el: Πέμπτη

en: Friday
el: Παρασκευή

en: Saturday
el: Σάββατο

en: All day
el: Ολοήμερο

en: Day(s)
el: Ημέρα(ες)

en: Week(s)
el: Εβδομάδα(ες)

en: 1 week
el: 1 εβδομάδα

en: Days of the week
el: Ημέρες της εβδομάδας
