Node recur (7.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Date
eu: Data

en: Sunday
eu: Igandea

en: Monday
eu: Astelehena

en: Tuesday
eu: Asteartea

en: Wednesday
eu: Asteazkena

en: Thursday
eu: Osteguna

en: Friday
eu: Ostirala

en: Saturday
eu: Larunbata

en: All day
eu: Egun osoa

en: Date field
eu: Data eremua
