Node recur (7.x-1.0-beta2) - en to ga translation catalogue (11 entries)

en: Sunday
ga: Dé Domhnaigh

en: Monday
ga: Dé Luain

en: Tuesday
ga: Dé Máirt

en: Wednesday
ga: Dé Céadaoin

en: Thursday
ga: Déardaoin

en: Friday
ga: Dé hAoine

en: Saturday
ga: Dé Sathairn

en: Week(s)
ga: Seachtain(e)

en: Month(s)
ga: Mí/Mhí

en: 1 month
ga: mí amháin

en: 1 week
ga: seachtain amháin
