Node recur (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Date
hu: Dátum

en: Sunday
hu: vasárnap

en: Monday
hu: hétfő

en: Tuesday
hu: kedd

en: Wednesday
hu: szerda

en: Thursday
hu: csütörtök

en: Friday
hu: péntek

en: Saturday
hu: szombat

en: 3 months
hu: 3 hónap

en: 6 months
hu: 6 hónap

en: 1 year
hu: 1 év

en: All day
hu: Egész nap

en: Repeat
hu: Ismétlődés

en: Date field
hu: Dátummező

en: Day(s)
hu: Nap(ok)

en: Week(s)
hu: Hét (Hetek)

en: Month(s)
hu: Hónap(ok)

en: 1 month
hu: 1 hónap

en: 1 week
hu: 1 hét

en: Generate
hu: Létrehozás

en: 2 weeks
hu: 2 hét

en: Days of the week
hu: Hét napjai

en: item | items
hu[0]: tétel
hu[1]: tétel

en: Selecting a choice above will reveal more options.
hu: További lehetőségek felfedéséhez választani kell fentről.
