Node recur (7.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Date
id: Tanggal

en: Sunday
id: Minggu

en: Monday
id: Senin

en: Tuesday
id: Selasa

en: Wednesday
id: Rabu

en: Thursday
id: Kamis

en: Friday
id: Jumat

en: Saturday
id: Sabtu

en: Repeat
id: Diulangi

en: 1 week
id: 1 minggu
