Node recur (7.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Date
is: Dagsetning

en: Sunday
is: Sunnudagur

en: Monday
is: Mánudagur

en: Tuesday
is: Þriðjudagur

en: Wednesday
is: Miðvikudagur

en: Thursday
is: Fimmtudagur

en: Friday
is: Föstudagur

en: Saturday
is: Laugardagur

en: Week(s)
is: Vika/vikur

en: 1 week
is: 1 vika
