Node recur (7.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Date
it: Data

en: Sunday
it: Domenica

en: Monday
it: Lunedì

en: Tuesday
it: Martedì

en: Wednesday
it: Mercoledì

en: Thursday
it: Giovedì

en: Friday
it: Venerdì

en: Saturday
it: Sabato

en: Repeat
it: Ripeti

en: Date field
it: Campo data

en: Day(s)
it: Giorno(i)

en: Week(s)
it: Settimana(e)

en: Generate
it: Genera

en: Days of the week
it: Giorni della settimana

en: item | items
it[0]: pezzo
it[1]: pezzi
