Node recur (7.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Date
jv: Tanggal

en: Sunday
jv: Minggu

en: Monday
jv: Senén

en: Tuesday
jv: Selasa

en: Wednesday
jv: Rebo

en: Thursday
jv: Kemis

en: Friday
jv: Jemuah

en: Saturday
jv: Setu
