Node recur (7.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Submit
kk: Жіберу

en: Date
kk: Датасы

en: Sunday
kk: Жексенбі

en: Monday
kk: Дүйсенбі

en: Tuesday
kk: Сейсенбі

en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

en: Thursday
kk: Бейсенбі

en: Friday
kk: Жұма

en: Saturday
kk: Сенбі

en: 1 year
kk: @count жыл

en: 1 week
kk: @count апта
