Node recur (7.x-1.0-beta2) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Sunday
ml: ഞായർ

en: Monday
ml: തിങ്കൾ

en: Tuesday
ml: ചൊവ്വ

en: Wednesday
ml: ബുധൻ

en: Thursday
ml: വ്യാഴം

en: Friday
ml: വെള്ളി

en: Saturday
ml: ശനി
