Node recur (7.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Date
oc: Data

en: Sunday
oc: Dimenge

en: Monday
oc: Diluns

en: Tuesday
oc: Dimars

en: Wednesday
oc: Dimècres

en: Thursday
oc: Dijòus

en: Friday
oc: Divendres

en: Saturday
oc: Dissabte

en: 3 months
oc: 3 meses

en: 6 months
oc: 6 meses

en: 1 year
oc: 1 an

en: Repeat
oc: Repetir

en: Date field
oc: Camp data

en: Day(s)
oc: Jorn(s)

en: Week(s)
oc: Setmana(s)

en: Generate
oc: Generar

en: item | items
oc[0]: element
oc[1]: elements
