Node recur (7.x-1.0-beta2) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Date
ps: نيټه

en: Sunday
ps: يکشنبه

en: Monday
ps: دوشنبه

en: Tuesday
ps: سه شنبه

en: Wednesday
ps: چهارشنبه

en: Thursday
ps: پنجشنبه

en: Friday
ps: جمعه

en: Saturday
ps: شنبه
