Node recur (7.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Date
sk: Dátum

en: Sunday
sk: nedeľa

en: Monday
sk: pondelok

en: Tuesday
sk: utorok

en: Wednesday
sk: streda

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Friday
sk: piatok

en: Saturday
sk: sobota

en: 3 months
sk: 3 mesiace

en: 6 months
sk: 6 mesiacov

en: 1 year
sk: 1 rok

en: Repeat
sk: Opakovanie

en: Date field
sk: Dátum

en: Day(s)
sk: Deň (dni)

en: Week(s)
sk: Týždeň (týždne)

en: Month(s)
sk: Mesiac(e)

en: 1 month
sk: 1 mesiac

en: 1 week
sk: 1 týždeň

en: Generate
sk: Generovať

en: 2 weeks
sk: 2 týždne
