Node recur (7.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Date
uk: Дата

en: Sunday
uk: неділя

en: Monday
uk: понеділок

en: Tuesday
uk: вівторок

en: Wednesday
uk: середа

en: Thursday
uk: четвер

en: Friday
uk: п'ятниця

en: Saturday
uk: субота

en: 3 months
uk: 3 місяці

en: 6 months
uk: 6 місяців

en: 1 year
uk: 1 рік

en: All day
uk: Весь день

en: Repeat
uk: Повторення

en: Date field
uk: Поле дати.

en: Day(s)
uk: День(днів)

en: Week(s)
uk: Тиждень(Тижнів)

en: Month(s)
uk: Місяць(місяців)

en: 1 month
uk: 1 місяць

en: 1 week
uk: 1 тиждень

en: Generate
uk: Згенерувати

en: 2 weeks
uk: 2 тижні

en: Days of the week
uk: Дні тижня

en: item | items
uk[0]: штука
uk[1]: штуки
uk[2]: штук
