Node recur (7.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Sunday
vi: Chủ nhật

en: Monday
vi: Thứ hai

en: Tuesday
vi: Thứ ba

en: Wednesday
vi: Thứ tư

en: Thursday
vi: Thứ năm

en: Friday
vi: Thứ sáu

en: Saturday
vi: Thứ bảy

en: 3 months
vi: 3 tháng

en: 6 months
vi: 6 tháng

en: 1 year
vi: 1 năm

en: Repeat
vi: Lặp lại

en: Date field
vi: Trường dữ liệu ngày tháng

en: Day(s)
vi: Ngày

en: Week(s)
vi: Tuần

en: Month(s)
vi: Tháng

en: 1 month
vi: 1 tháng

en: 1 week
vi: 1 tuần

en: 2 weeks
vi: 2 tuần
