Node recur (7.x-1.0-beta3) - en to es translation catalogue (21 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Date
es: Fecha

en: Sunday
es: Domingo

en: Monday
es: Lunes

en: Tuesday
es: Martes

en: Wednesday
es: Miércoles

en: Thursday
es: Jueves

en: Friday
es: Viernes

en: Saturday
es: Sábado

en: 1 year
es: 1 año

en: All day
es: Todo el día

en: Repeat
es: Repetir

en: Date field
es: Campo de fecha

en: Day(s)
es: Día(s)

en: Week(s)
es: Semana(s)

en: Month(s)
es: Mes(es)

en: 1 week
es: Una semana

en: Generate
es: Crear

en: 2 weeks
es: Dos semanas

en: Days of the week
es: Días de la semana

en: item | items
es[0]: artículo
es[1]: artículos
