Node recur (7.x-1.0-beta3) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Date
et: Kuupäev

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: 3 months
et: 3 kuud

en: 6 months
et: 6 kuud

en: 1 year
et: 1 aasta

en: Day(s)
et: päev(a)

en: Week(s)
et: nädal(at)

en: 1 month
et: 1 kuu

en: 1 week
et: 1 nädal
