Node recur (7.x-1.0-beta3) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Date
fa: تاریخ

en: Sunday
fa: یک‌شنبه

en: Monday
fa: دوشنبه

en: Tuesday
fa: سه‌شنبه

en: Wednesday
fa: چهارشنبه

en: Thursday
fa: پنج‌شنبه

en: Friday
fa: جمعه

en: Saturday
fa: شنبه

en: 1 year
fa: یک سال

en: Day(s)
fa: روز

en: Week(s)
fa: هفته

en: Month(s)
fa: ماه

en: 1 week
fa: ۱ هفته

en: 2 weeks
fa: 2 هفته
