Node recur (7.x-1.0-beta3) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Sunday
km: អាទិត្យ

en: Monday
km: ច័ន្ទ

en: Tuesday
km: អង្គារ

en: Wednesday
km: ពុធ

en: Thursday
km: ព្រហស្បតិ៍

en: Friday
km: សុក្រ

en: Saturday
km: សៅរ៍
