Node recur (7.x-1.0-beta3) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Sunday
kn: ಭಾನುವಾರ

en: Monday
kn: ಸೋಮವಾರ

en: Tuesday
kn: ಮಂಗಳವಾರ

en: Wednesday
kn: ಬುಧವಾರ

en: Thursday
kn: ಗುರುವಾರ

en: Friday
kn: ಶುಕ್ರವಾರ

en: Saturday
kn: ಶನಿವಾರ

en: Repeat
kn: ಮರುಕಳಿಸು

en: 1 week
kn: ೧ ವಾರ
