Node recur (7.x-1.0-beta3) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Date
ta: தேதி

en: Sunday
ta: ஞாயிறு

en: Monday
ta: திங்கள்

en: Tuesday
ta: செவ்வாய்

en: Wednesday
ta: புதன்

en: Thursday
ta: வியாழன்

en: Friday
ta: வெள்ளி

en: Saturday
ta: சனி

en: 3 months
ta: 3 மாதங்கள்

en: 6 months
ta: 6 மாதங்கள்

en: 1 year
ta: 1 வருடம்

en: Month(s)
ta: மாதம்(கள்)

en: 1 month
ta: 1 மாதம்
