Node recur (7.x-1.0-beta4) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Submit
am: አስገባ

en: Date
am: ቀን

en: Tuesday
am: ማክሰኞ

en: Wednesday
am: እሮብ

en: Thursday
am: ሃሙስ

en: Friday
am: ዓርብ

en: 1 week
am: 1 ሳምንት
